לגן

המלאי בגן זמין ומתוחזק, אין צורך לחכות עד שהגננת תגיע לחנות המרוחקת ותרכוש, המוצרים מותאמים, לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר.

לגננת

מבחר חנויות רחב, קניות מתחת לבית, הפקת תועלת מהתחרות בשוק, הנחות למחזיקי הכרטיס, מגוון רחב של סוגי עסקים, חוסך את הצורך לשמור חשבוניות, ללא הוצאת כספים מראש.

למוסד

ניהול החשבוניות, הנגשת העסקים, הסכמים מול בעלי עסקים, מידע שוטף מפורט על כל הרכישות בדוחות אקסל, הנפקת כרטיסים, ושירות טיפול באובדן או גניבה.

פתרון מוצרים מרובים

אתם רוצים ליהנות ממיטב המוצרים שיש בשוק מכל סוגי הספקים (יצירה, ציוד מתכלה, מוצרי שקל, גרפיקה {עיצוב סביבה לימודית} ריהוט, שירים וריתמיקה, ספרים, חומר עזר ללמידה ועוד.) אך מצד שני קשה לכם להתפרס ולעבוד עם כל-כך הרבה ספקים שונים?

סיום לבלגנים

נמאס לכם לרדוף אחרי כל קבלה שנאבדה... נשכחה... נעלמה... או בכלל נמחקה ונהרסה, לאסוף את כל החשבוניות מהצוות, לארגן הכל ולדאוג לתעד כל רכישה, ואז כשמגיע ביקורת של רשם העמותות וכדו׳ להיכנס ללחץ שעם כל העבודה עדיין יש חורים ובלגנים?

פתרון קל לתקציב

גם אתם רוצים כבר פעם אחת להגיע לפתרון פשוט וקל להעברת תקציב הקופה הקטנה, מבלי להתפשר על נוחות ויעילות לצוות ולגנים, פתרון שינפיק מהכסף שלכם את המקסימום - במינימום מאמץ ופרוצדורה מורכבת?

נגישות רכישות

מעוניינים שהצוות ירכוש במקום שמתאים לו ונגיש לו, בלי להתאמץ על כל רכישה קטנה להגיע עד לחנות ספציפית מרוחקת?

השפעה מרבית בעלות מינימלית

לא רוצים לוותר על התחרות בשוק, רוצים לקבל יותר - בפחות כסף?

ניהול תקציבי חדשני

הייתם שמחים לחסוך מהצוות שלכם את המורכבות בלהוציא כסף מראש ולחכות עד שמסתיים כל הפרוצדורה ורק אז לקבל החזר, אך מצד שני אתם רוצים לשלם על רכישות שבוצעו ולא לשחרר כספים לפני הרכישה?

1

איש צוות הממונה על רכישת ציוד וכדו׳ יקבל כרטיס מגנטי עם רשימת החנויות המקבלים את הכרטיס.

2

כאשר אתם מעוניינים להטעין תקציבים אתם שולחים רשימה מפורטת אל איש החברה הרלוונטי.

3

הכרטיס יטען באותו יום עם הסכום המדויק, בעלי הכרטיסים יקבלו הודעה טלפונית עם פרטי ההטענה.

4

כעת הצוות יוצא לרכישה נוחה וקלילה באזור מגוריו.

5

תוכנה מיוחדת מסדרת ומארגנת כל רכישה ורכישה לפי עסק, גן, סניף ועוד... אתם תקבלו את כל המידע בקבצי Excel + חשבוניות מפורטות.

6

אתם מעבירים בסוף כל חודש לבעלי העסקים את סכום הרכישות באותו חודש על פי נתוני התוכנה.

7

בנוסף, החברה נותנת שירות מלא לניהול הצד הטכני. וכן טיפול בכרטיסים חדשים, אובדן או שינויים וכדו׳.

8

כעת תתפנו לדברים החשובים לכם באמת.